Fotografia Ślubna
image

Zapraszam do magicznego świata fotografii świata, w którym słowa takie jak zdjęcia ślubne oznaczają coś więcej, niż tylko poprawnie wykonane fotografie. Jest to też nasza pasja i mam nadzieję, że uda się Państwu odnaleźć ją w naszych fotografiach.

Fotografia ślubna jest bardzo wyjątkowa. Dzień ślubu dla wielu z nas jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Wszyscy wyglądamy pięknie i tak chcemy zapamiętać ten dzień. Niesie on ze sobą niewiarygodną ilość emocji i to one tak naprawdę będą tematem Waszych zdjęć.

Fotografia Reklamowa
image

Oglądając reklamy coraz częściej zaczynamy zwracać uwagę nie tylko na to, co nam chcą wcisnąć specjaliści od marketingu, ale również na to, jak chcą nam to wcisnąć. Wśród wielu form przekazów reklamowych chcę zwrócić uwagę na jeden, bardzo specyficzny - fotografię reklamową.

A co najczęściej się fotografuje do reklam?

Głównie: kobiety, kobiety i mężczyzn w niedwuznacznych sytuacjach, kobiety i kosmetyki, kobiety i sprzęt domowy, samochody, mężczyzn , mężczyzn i papierosy, mężczyzn i piwo, cały asortyment produktów, które chce się sprzedać, począwszy od szynki, przez sprzęt AGD i RTV, wkładki do butów, skończywszy na coraz szerszym wachlarzu napojów wyskokowych.

Zajmujemy się także:
* Profesjonalną fotografią reklamową
* Modelingiem
* Projektowaniem opakowań
* Projektowaniem publikacji reklamowych
* Oprawą obrazów i fotografii
* Wytwarzaniem zegarów stylowych oraz   reklamowych.
* Naprawą aparatów fotograficznych


Współpracujemy z wydawnictwami, grafikami, studiami graficznymi, agencjami reklamowymi i bezpośrednio z klientami. Podejmujemy współprace z firmami, które potrzebują reklamy i promocji. Wychodzimy z założenia, że reklama jest ważnym elementem strategii marketingowej każdej firmy.
Pracujemy na sprzęcie firm: SINAR, HASSELBLAD, CANON I NIKON.

Malarstwo  Fotografia Grafika  Lustra          Wszelkiego rodzaju oprawy w naszej firmie to nie tylko zwykła usługa, ale również zaangażowanie twórcze w wykonywane zlecenie.
            Oprawa dzieł to sztuka, do której potrzebne jest wyczucie i gust.
    Nasza oferta jest bardzo bogata pod względem wzornictwa, jak również kolorystki. Oprawiamy obrazy olejne, fotografie, grafiki, postery, reprodukcje, plakaty, puzzle dyplomy, certyfikaty, hafty, lustra, ale także wszelkie niestandardowe przedmioty, takie jak medale, ordery i monety.
    Posiadamy ponad 500 wzorów wysokiej jakości listew drewnianych, ponad 100 rodzajów kartonów, z których wykonujemu passepartout. Do oprawy stosujemy szkło o grubości 2mm zwykłe lub szkło antyrefleksyjne.

    Nieoprawiony obraz czuje się zawstydzony. .

Usługi ramiarskie naszej firmy obejmują:

malarstwo
grafikę
akwarelę
fotografię
plakat
tkaninę i haft
numizmatykę
ceramikę
lustra

Galeria naszych opraw