Fotografia Ślubna
image

Zapraszam do magicznego świata fotografii świata, w którym słowa takie jak zdjęcia ślubne oznaczają coś więcej, niż tylko poprawnie wykonane fotografie. Jest to też nasza pasja i mam nadzieję, że uda się Państwu odnaleźć ją w naszych fotografiach.

Fotografia ślubna jest bardzo wyjątkowa. Dzień ślubu dla wielu z nas jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Wszyscy wyglądamy pięknie i tak chcemy zapamiętać ten dzień. Niesie on ze sobą niewiarygodną ilość emocji i to one tak naprawdę będą tematem Waszych zdjęć.

Fotografia Reklamowa
image

Oglądając reklamy coraz częściej zaczynamy zwracać uwagę nie tylko na to, co nam chcą wcisnąć specjaliści od marketingu, ale również na to, jak chcą nam to wcisnąć. Wśród wielu form przekazów reklamowych chcę zwrócić uwagę na jeden, bardzo specyficzny - fotografię reklamową.

A co najczęściej się fotografuje do reklam?

Głównie: kobiety, kobiety i mężczyzn w niedwuznacznych sytuacjach, kobiety i kosmetyki, kobiety i sprzęt domowy, samochody, mężczyzn , mężczyzn i papierosy, mężczyzn i piwo, cały asortyment produktów, które chce się sprzedać, począwszy od szynki, przez sprzęt AGD i RTV, wkładki do butów, skończywszy na coraz szerszym wachlarzu napojów wyskokowych.

Zajmujemy się także:
* Profesjonalną fotografią reklamową
* Modelingiem
* Projektowaniem opakowań
* Projektowaniem publikacji reklamowych
* Oprawą obrazów i fotografii
* Wytwarzaniem zegarów stylowych oraz   reklamowych.
* Naprawą aparatów fotograficznych


Współpracujemy z wydawnictwami, grafikami, studiami graficznymi, agencjami reklamowymi i bezpośrednio z klientami. Podejmujemy współprace z firmami, które potrzebują reklamy i promocji. Wychodzimy z założenia, że reklama jest ważnym elementem strategii marketingowej każdej firmy.
Pracujemy na sprzęcie firm: SINAR, HASSELBLAD, CANON I NIKON.

Serwis aparatów

        W naszym serwisie naprawisz sprzęt fotograficzny wszystkich marek: Nikon, Canon, Olympus, Sony, Pentax, Konica Minolta, Panasonic, Casio, Fuji i innych.
  Nasza firma świadczy usługi z zakresu naprawy pogwarancyjnej aparatów fotograficznych: cyfrowych, analogowych i lustrzanek. Oferujemy także naprawę lamp błyskowych oraz obiektywów.

  Serwis aparatu fotograficznego to:
  - naprawa uszkodzonych podzespołów aparatu,
  - wymiana uszkodzonych podzespołów aparatu,
  - czyszczenie i konserwacja aparatu
  Nasi technicy, posiadają duże doświadczenie w naprawie sprzętu fotograficznego, dzięki czemu możemy świadczyć Państwu usługi najwyższej jakości.
  W naszym serwisie istnieje możliwość otrzymania (na czas naprawy aparatu fotograficznego) sprzętu zastępczego.
  Tylko u nas uzyskacie Państwo gwarancję od 3 do nawet 12 miesięcy!!!
  Za pośrednictwem poczty polskiej, oraz firm kurierskich obsługujemy klientów z całego kraju.

  UWAGA !   W przypadku nie odebrania sprzętu po wykonanej usłudze przez okres 30 dni, klient ponosi koszty magazynowania sprzętu w wysokości 1zł + VAT za każdy kolejny dzień przechowywania.
  Sprzęt nie odebrany z naprawy w ciągu 90 dni od daty wykonania naprawy / ekspertyzy zostaje zezłomowany.

Serwisujemy aparaty firmy
 • image 1
 • image 2
 • image 3
 • image 4

 • image 5
 • image 6
 • image 7
 • image 8
 • image 8
 • image 8
 • image 8
Zapraszamy do serwisu Tarnów ul. Słoneczna 16


Informacja pod numerem telefonu 691 206 505,