Fotografia Ślubna
image

Zapraszam do magicznego świata fotografii świata, w którym słowa takie jak zdjęcia ślubne oznaczają coś więcej, niż tylko poprawnie wykonane fotografie. Jest to też nasza pasja i mam nadzieję, że uda się Państwu odnaleźć ją w naszych fotografiach.

Fotografia ślubna jest bardzo wyjątkowa. Dzień ślubu dla wielu z nas jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Wszyscy wyglądamy pięknie i tak chcemy zapamiętać ten dzień. Niesie on ze sobą niewiarygodną ilość emocji i to one tak naprawdę będą tematem Waszych zdjęć.

Fotografia Reklamowa
image

Oglądając reklamy coraz częściej zaczynamy zwracać uwagę nie tylko na to, co nam chcą wcisnąć specjaliści od marketingu, ale również na to, jak chcą nam to wcisnąć. Wśród wielu form przekazów reklamowych chcę zwrócić uwagę na jeden, bardzo specyficzny - fotografię reklamową.

A co najczęściej się fotografuje do reklam?

Głównie: kobiety, kobiety i mężczyzn w niedwuznacznych sytuacjach, kobiety i kosmetyki, kobiety i sprzęt domowy, samochody, mężczyzn , mężczyzn i papierosy, mężczyzn i piwo, cały asortyment produktów, które chce się sprzedać, począwszy od szynki, przez sprzęt AGD i RTV, wkładki do butów, skończywszy na coraz szerszym wachlarzu napojów wyskokowych.

Zajmujemy się także:
* Profesjonalną fotografią reklamową
* Modelingiem
* Projektowaniem opakowań
* Projektowaniem publikacji reklamowych
* Oprawą obrazów i fotografii
* Wytwarzaniem zegarów stylowych oraz   reklamowych.
* Naprawą aparatów fotograficznych


Współpracujemy z wydawnictwami, grafikami, studiami graficznymi, agencjami reklamowymi i bezpośrednio z klientami. Podejmujemy współprace z firmami, które potrzebują reklamy i promocji. Wychodzimy z założenia, że reklama jest ważnym elementem strategii marketingowej każdej firmy.
Pracujemy na sprzęcie firm: SINAR, HASSELBLAD, CANON I NIKON.

Foto Warsztaty

  Chcesz robić jeszcze lepsze zdjęcia?

  Dobrze trafiłeś - zapraszamy do naszego studia na fascynujące spotkanie z fotografią. W sympatycznej atmosferze nauczysz się tego co potrzebne aby fotografowanie sprawiało Ci jeszcze większą przyjemność a Twoje zdjęcia były jeszcze lepsze.


  Z nami nauczysz się "malowania światłem" Nasze zajęcia przeznaczone są dla miłośników i pasjonatów fotografii, którzy chcieliby doskonalić swój warsztat i rozwijać swoją pasję. Na organizowane przez nas kursy zapraszamy wszystkich - niezależnie od wieku, czy poziomu fotograficznych umiejętności.


  Wybierz i zapisz się lub skontaktuj z nami - pomożemy w wyborze.


  Czytaj więcej na ...       www.foto.tarnow.pl

Warsztaty Fotograficzne Ryglice
 • image 1
 • image 2
 • image 3
 • image 4
 • image 5
 • image 6
Warsztaty Fotografii Reklamowej

Rozpoczynamy cykl fotowarsztatów ogólnych i tematycznych dostępnych dla młodzieży i dorosłych. Informacja pod numerem telefonu 691 206 505 lub 605 048 530, również na stronie internetowej www.foto.tarnow.pl .